Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kamil Bednarek. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kamil Bednarek. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 5 kwietnia 2022

Złota Siódemka - Marzec 2022

kwietnia 05, 2022 0



Nie wiem, czy też macie taki wrażenie, ale w moim odczuciu marzec opuścił nas niesłychanie szybko. Dla mnie miniony już miesiąc okazał się pierwszym w tym roku, w którym miałem okazję uczestniczyć w koncercie. Trochę przez przypadek padło na Mroza i występ z trasy promującej jego nowy krążek "Złote Bloki". 


Fragmenty z wrocławskiego koncertu możecie zobaczyć na moim kanale na YouTube.


Jeśli zaś chodzi o marcowe premiery sporo rabanu narobiła sanah, na której zresztą koncert w stolicy Dolnego Śląska mam już zakupione bilety. :) 

Inni nie chcieli pozostać jej dłużni. W szczególności ( moim zdaniem) na wyróżnienie w marcu zasłużyli:


7. Claire Rosinkranz feat. Aidan Bissett - stuck on us




6. PADDY AND THE RATS - After the Rain




5. Kamil Bednarek, Dana Vynnytska - Nad zieloną miedzą




4. Camila Cabello feat. Ed Sheeran - Bam Bam



3. sanah, Artur Rojek - Tęsknię sobie


Ze wszystkich wydanych do tej pory duetów z płyty zapowiadającej trasę "Uczta", współpraca panny Zuzanny z Arturem Rojkiem kupiła mnie najbardziej. Bardzo liryczna propozycja, której melodia i tekst mogą dotknąć najczulszych strun słuchacza.




2. David Kushner - Mr. Forgettable


Może staje się już starym dziadem, ale wydaje mi się, że coraz bardziej działają na mnie akustyczne brzmienia. Najnowsza propozycja Davida Kushnera tworzy niesamowity minimalistyczny klimat, z którego chce się czerpać garściami. Polecam Wam poznać utwór "Mr. Forgettable"!



1. Michał Szpak - Halo Wodospad


Michał Szpak od zawsze był kolorowym ptakiem. To, czego dokonał muzycznie i wizualnie w przypadku mini dzieła, jakim jest "Halo Wodospad", mocno wykracza jednak nawet ponad ramy jego dotychczasowej aktywności. Niektórych może to razić, dla mnie jest pięknym hołdem dla wyrazistości i prawdziwości. Jeśli cały album utrzymany będzie w takiej stylistyce, są szanse że zostanę fanem kolorowego artysty z Jasła. 




Więcej interesujących marcowych propozycji znajdziecie na mojej playliście:







piątek, 30 listopada 2018

Złota siódemka - listopad 2018 - najciekawsze utwory

listopada 30, 2018 0

Witajcie,
listopad praktycznie dobiegł końca, czas więc wybrać jedenastą w tym roku Złotą siódemkę, czyli zwięzły zbiór najbardziej interesujących piosenek ostatniego miesiąca. Tradycyjnie nie stawiam w swoim zestawieniu na najpopularniejsze piosenki. Są to raczej czarne konie od artystów, których możecie nie znać. Absolutnie nie oznacza to jednak, że nie warto się nimi zainteresować.

Zapraszam do przesłuchania listopadowego rankingu! :)

7. Fickle Friends - San Francisco

Spokojny kobiecy wokal płynący w otoczeniu pop rockowego muzycznego tła. Tak wygląda propozycja otwierająca Złotą siódemkę w tym miesiącu. Fickle Friends oferuje nam przyjemne granie, idealne na rozpoczęcie weekendu.



6. Julia Wieniawa - Nie muszę

Fala hejtu, jaka wylała się na tą dziewczynę po wydaniu piosenki Nie muszę, przerosła chyba oczekiwania samej zainteresowanej. Fakt, Julia Wieniawa jest ostatnio prawie wszędzie, nie znaczy to jednak, że nie może realizować się na różnych polach kariery. Jej najnowsza muzyczna propozycja, przynajmniej w wersji studyjnej, zrobiła na mnie spore wrażenie. Dawno nie słyszałem, żeby ktoś tak ciekawie połączył w naszym kraju elektronikę z żeńskim wokalem (ostatnia była Natalia Nykiel i jej zeszłoroczna Discordia).



5. Mikey Mike - Strange Times

Wyniesienie na piedestał harmonijki ustnej będzie na tej stronie promowane. Sądzę, że ludzie wciąż nie doceniają tego instrumentu. Jak pięknie można wpleść go w kompozycje pokazuje nam Mikey Mike w utworze Strange Times.



4. Anitta - Veneno

Z reguły piosenki z latynoską nutą nie trafiają w moje upodobania. Nie trudno jednak zauważyć, że Veneno to perfekcyjna propozycja dla wszystkich lubiących tańczyć. Dodatkowo usłyszymy tu inny niż w 80 % podobnych kawałków beat i niepowtarzalne flety. Pora zarzucić biodrem, zwłaszcza jeśli nikt nie patrzy. :D



3. Martin Garix & Mike Yung - Dreamer 

Jeśli szukacie piosenki, od której będzie aż biła prawda - właśnie ją znaleźliście. Wokal Mike'a Yunga to coś nie do podrobienia. Pomysł na połączenie go z elektroniką od Martina Garixa mógł wydawać się szalony, lecz w tym szaleństwie była metoda. Coś niesamowitego!



2. Bednarek - Stokrotka (T. Love cover) 

Nowa wersja Stokrotki sprawiła, że przecierałem uszy ze zdumienia. Bednarek, do którego twórczości w większości przypadków mam neutralny stosunek, w swojej interpretacji przeboju T. Love pokazał klasę i muzyczne serce. Szacuneczek!




1. P.O.D. -Fly Away 

Szczyt Złotej siódemki w tym miesiącu przypadł P.O.D. Amerykańska grupa, o której niektórzy już zapomnieli wydała ostatnio nowy materiał. Na Waszą szczególną uwagę z tego wydawnictwa zasługuje utwór Fly Away będący arcyprzyjemną kondensacją najlepszych elementów stylu grupy, którą być może pamiętacie z początków XXI wieku.



Ostatni wpis na blogu: Topowe piątki #13: Dawid Podsiadło


Jeśli spodobał Ci się mój post, okaż to! ;) Jak każdy bloger, potrzebuję Waszego wsparcia.Dziękując za poświęcony Galaktyce Muzyki czas, zapraszam Was serdecznie na  Facebooka. Tam odnajdziecie jeszcze więcej muzyki w szybszych i krótszych formach. :)












wtorek, 20 listopada 2018

Hołd dla T.Love, czyli płyta T.Cover

listopada 20, 2018 0


Kilka złotych płyt, dziesiątki przebojów i tysiące koncertów w Polsce i poza nią - tak w największym możliwym skrócie można podsumować 35-lat działalności grupy T.Love. Bez dwóch zdań mówimy w tej chwili o grupie kultowej, z liderem z niespecjalnym głosem, lecz z olbrzymią charyzmą, której słuchacz nie może się oprzeć. I choć Muniek i jego koledzy oficjalnie na ten moment jedynie pauzują, robiąc sobie przerwę od koncertowania, wydaje się, że sami muzycy powoli dostrzegają potrzebę podsumowania niesamowitej kariery.

Jednym z elementów rozliczeń z bogatych muzycznych doświadczeń jest album T.Cover. Na wydanym niedawno krążku wielu muzyków, z różnych pokoleń, reprezentujących odmienne style, prezentuje nam własne wersje przebojów bandu założonego w 1982 roku w Częstochowie.



Na krążku usłyszymy m. in. Katarzynę Nosowską, Acid Drinkers, Natalię Nykiel czy Łąki Łan. Jeśli ktoś pamięta wydawnictwo "Zadyszka" od happysad, może przygotować się na podobny kształt albumu T.Cover.



Każdy z zaproszonych gości wniósł na płytę cząstkę siebie i to, które aranżacje przypadną nam do gustu jest w dużej mierze zależne od stylistyki przypisanej do danego artysty. Dla mnie najciekawszymi okazały się interpretacje Kamila Bednarka oraz Katarzyny Nosowskiej.

Co ciekawe na wydawnictwie nie odnajdziemy coveru piosenki Bóg w wykonaniu Dawida Podsiadło, który dobrych parę miesięcy temu zdobył wielką popularność i estymę wśród użytkowników serwisu YouTube.


T.Love - T.Cover (tracklista)

1. Miuosh – To wychowanie
2. Organek – Autobusy i tramwaje
3. Łąki Łan – I love you
4. Tekno – Potrzebuję wczoraj
5. Nosowska – King
6. Acid Drinkers – Nie, nie, nie (Live)
7. Sokół – Warszawa
8. Karaś/Rogucki – 1996
9. Mietall Waluś – Gnijący świat
10. Bednarek & 5 Element – Stokrotka
11. Xxanaxx – Nie, nie, nie
12. Jordan Reyne – Gnijący świat
13. Sidney Polak – Ajrisz
14. Pola Rise – Jazda
15. Natalia Nykiel – Jak żądło
16. Łąki Łan – I love you (country)
17. Snowman – Jest super
18. Bovska – Lucy Phere
19. Kryzys & Muniek – Armagedon 2014 (pamięci Roberta Afy Brylewskiego) (bonus track)


Ostatni wpis na blogu: Recenzja: Administratorr Electro "Przemytnik"

Jeśli spodobał Ci się mój post, okaż to! ;) Jak każdy bloger, potrzebuję Waszego wsparcia.Dziękując za poświęcony Galaktyce Muzyki czas, zapraszam Was serdecznie na  Facebooka. Tam odnajdziecie jeszcze więcej muzyki w szybszych i krótszych formach. :)







wtorek, 9 stycznia 2018

Muzyczny alfabet - litera E - moje dźwiękowe inspiracje

stycznia 09, 2018 0
W ten piękny styczniowy dzień przygotowałem dla Was piątą część podróży po muzycznym alfabecie. Konsekwentnie informuję, że cykl ten publikowany jest przeze mnie na wzór wpisów zamieszczanych na blogu  http://muzyczna-lista.pl/.

Muszę przyznać, że litera "E" sprawiła mi niemałe problemy. Jednak z pominięciem kategorii wokalistka (no przecież nie wpiszę Enya... :)) utworzyłem kolejną alfabetycznie zależną muzyczną mieszankę.

Zapraszam do posłuchania!

Zespół: Enej
Jak gra zespół Enej wie chyba każdy, kto choćby od czasu do czasu włącza radio. Przeboje, które można usłyszeć w eterze to jednak nie wszystko. Dzięki mojej dziewczynie (pozdrowienia kochanie :)) miałem okazję dogłębnie poznać każdą płytę ekipy pochodzącej z Olsztyna i muszę przyznać, że poza komercyjnymi klimatami na wydawnictwach grupy Enej odnajdziemy wiele przykładów udanych połączeń mocno folkowych elementów z nowoczesnym graniem.




Wokalista: Example
Muzyka Example'a towarzyszy mi od lat. Człowiek, który zaczynał od rapu, by w dalszej fazie swojej kariery podążyć w bardziej klubowe klimaty przekonał mnie brzmieniem swojego głosu i pewnym luzem, zauważalnym w prezentowanym przez niego materiale. Ostatnio Brytyjczyk poinformował, że po przerwie związanej z rodzinnymi obowiązkami niedługo powróci z nowym utworem. Czekam z niecierpliwością.



Ciekawostka: W 2011 roku Example nagrał wraz z Edem Sheeranem freestyle o pieczonych kurczakach, który do tej pory obejrzano ponad 4 mln razy w serwisie YouTube. Gdzie te czasy, gdy wykonawca przeboju "Change The Way You Kiss Me" był bardziej popularny od debiutującego wówczas rudowłosego wokalisty.




Muzyczna kolaboracja: Eminem feat. Dido "Stan"
To będzie bardzo daleka podróż, choć wydaję się, że wydarzyło się to stosunkowo niedawno... Rok 2000 zapisał się na kartach historii muzyki m. in. wyjątkowym duetem Eminema i Dido. Połączenie mocnego rapu z delikatnym głosem siostry Rollo Armstronga (członka nieistniejącej już grupy Faithless) było czymś ponadprzeciętnym. To tego ta melodia - zapada w pamięć, jak widać, na lata.



Przebój: Bednarek feat. Staff - "Euforia"
Recenzując najnowszy album Bednarka pt. Talizman wspomniałem, że jedną z jego najlepszych piosenek jest dla mnie utwór Euforia. Hybryda reggae i hip-hopu zdała w tym wypadku egzamin w 100 %. Ciekawy podkład wymieszany z przyzwoitym rapem i trafionym w dziesiątkę wokalem. Bardzo lubię ten kawałek.




Album: Tabu - "Endorfina" 
Przyznam się szczerze, że przywołanie w pamięci albumu na literę "E" było nie lada wyzwaniem. Oczywiście "na świeżo" rozum podpowiadał Everyday Is Christmas Sii, wybór padł jednak na wydawnictwo od grupy Tabu. Na Endorfinie odnajdziemy bowiem unikatowe muzyczne cuda. Nie chcę umierać, Nie bój się czy Jak dobrze Cię widzieć to kompozycje, które zdecydowanie powinno się znać.



Muzyczny klasyk: Survivor - "Eye Of The Tiger"
Eye Of The Tiger to jedna z niewielu piosenek, którą kojarzy niemal każdy i która zazwyczaj wywołuje jedynie pozytywne odczucia. Motyw z Rocky'ego II bez dwóch zdań jest muzycznym klasykiem, nuconym przez kolejne pokolenia z niesłabnącym entuzjazmem.



Ciekawy utwór: Clean Bandit & The BBC Philharmonic feat. Rae Morris - "Extraordinary"
-O, to ta melodyjka z reklamy Ferrero Rocher...- tak możecie zareagować, gdy usłyszycie refren Extraordinary. Studyjna wersja tej piosenki to dzieło Clean Bandit i Sharny Bass. Poniżej przedstawiam z kolei nieco inne wykonanie wspomnianego utworu. Po pierwsze swoje wokalne możliwości akcentuje w nim wyjątkowa Rae Morris, po drugie jest to wersja symfoniczna.



Na koniec tradycyjnie zachęcam do polubienia Dźwięków Wnęki na Facebooku. Pamiętajcie, że nic tak nie motywuje do dalszej pracy, jak docenienie dotychczasowych efektów. :)

Pozdrawiam i życzę udanego dnia. :)


Poprzedni wpis na blogu: Info: premiery od Justina Timberlake'a i Bruno Marsa, mini trasa koncertowa Beatsteaks po Polsce

Poprzedni wpis z cyklu "Muzyczny Alfabet": Muzyczny alfabet - litera D

DŹWIĘKI WNĘKI - STRONA GŁÓWNA

poniedziałek, 11 grudnia 2017

Recenzja: Kamil Bednarek "Talizman"

grudnia 11, 2017 1
1 grudnia do sprzedaży trafił najnowszy album Kamila Bednarka, który artysta zatytułował Talizman. Mimo, że reggae nie jest moim ulubionym gatunkiem muzycznym postanowiłem przyjrzeć się, a właściwie przysłuchać wspomnianemu wydawnictwu i sprawdzić, czy przyniesie mi ono, jak na talizman przystało, szczęście.

Muzyka 4/5
Płytę otwiera kompozycja Muzyka.Słucha się jej całkiem przyjemnie, choć mam wrażenie, że MaccaBraa postanowił włożyć do tego utworu zbyt wiele tekstu. Odczuwalne jest do zwłaszcza w okolicach refrenu. Co do samych wersów, mają one sens i z założenia nie są powierzchowne. Całość jest dość udanym wprowadzeniem do świata Talizmanu.
Jak Długo Jeszcze 2,5/5
Zdaję sobie sprawę, że wielu fanów Bednarka będzie uważać tę piosenkę za niezwykle wzruszający utwór z pięknym tekstem. Na pewno połączenie pianina i wokalu potrafi zbudować odpowiednią atmosferę piosenki, jednak Jak Długo Jeszcze mnie nie przekonuje. Super, że urodzony w Brzegu piosenkarz postanowił na moment odejść od kojarzonych z Jamajką dźwięków, lecz aby spokojna ballada była prawdziwym hitem, potrzeba dobrego pomysłu, którego mi tu zabrakło.



Zabieram Cię na Trip 3,5/5
Spokojnie bujający numer. Bez fajerwerków, ale za to z saksofonem. Mądry tekst nieźle obudowany muzyką, płynącą w powolnym rytmie może przypaść do gustu wielbicielom bardziej ambitnych kompozycji. Zabieram Cię na Trip nie jest piosenką radiową, ale to akurat jej duży plus. Widać, że artysta urodzony w Brzegu postanowił na Talizmanie pobawić różnorakimi dźwiękami i gatunkami. Za to zawsze należą się słowa uznania.

KLUB 2/5
Podkład w tym kawałku przywiódł mi na myśl niemiecki zespół Irie Révoltés i ich piosenkę Make Some Noise. Niestety same wokale i klimat utworu spowodowały, że poczułem się totalnie zmęczony, bardziej niż po kilkugodzinnej wizycie w tytułowym klubie. Nie mój cyrk, nie moje małpy, dlatego tak niska ocena.

Poczuj Luz 3/5
Jeden z singli promujących Talizman. Mówiąc szczerze, miałem przyjemność poznać lepsze piosenki od Bednarka. W utworze możemy usłyszeć instrumenty dęte, za które zazwyczaj kompozycje dostają u mnie dodatkowe punkty. Poczuj Luz to nieszkodliwa piosenka z pozytywnym przekazem, która jednak nie wybija się powyżej średniego poziomu. Do reklamy idealna,co zresztą skrzętnie wykorzystano.


Get Up (Remix) 4/5
Kawałek wita nas podniosłymi smyczkami rodem z produkcji Disneya. Już myślałem, że za moment usłyszymy stukot kopyt i jakiś książę postara się uratować uwięzioną w wieży księżniczkę :). Szczęśliwie po chwili otrzymujemy klasyczne reggae i polsko-angielski tekst mówiący nam, że zawsze można się podnieść. Całościowo utwór broni się całkiem nieźle, choć zaskoczyło mnie jego nagłe zakończenie.


Łap To 2/5
Drugi raz na Talizmanie pojawia się Staff i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że drugi raz nie nie wpływa to pozytywnie na jakość kompozycji.Momentami wersy, jak mniemam, napisane przez tego rapera przybierają wręcz komiczny charakter (Łapię oddech, dalej ruszam w drogę.Dzwoń po CSI, zostawiam ślad po sobie.). Szkoda, bo Bednarek w refrenach prezentuje się w Łap To wyśmienicie.

No One Like You 3/5
Sympatyczne granie, angielskie słowa i spokój. Jeśli ktoś lubi klasyczne reggae, bez wątpienia doceni tę piosenkę. Można posłuchać, można się pobujać, ale to w zasadzie tyle.

Nie obiecuję 4,5/5
Pierwszy raz na Talizmanie do głosu dochodzi gitara. To właśnie jej dźwięki rozpoczynają kawałek Nie obiecuję i towarzyszą nam przez całą piosenkę, dyskretnie przeplatając tło. Ładnie skrojona kompozycja wydaje się być najlepszą na nowej płycie MaccaBry. Urozmaiceniem dla głosu wokalisty jest w tym wypadku kobiecy chórek, który dobrze wpasowuje się w nastrojową melodię. Oczywiście dodatkowy plus za instrumenty dęte.

https://open.spotify.com/track/1DImeJWw397RMoe38Qw949

AutoWarGrafia 3,5/5
Znów do głosu na nowej płycie Bednarka dochodzi Staff. Bezapelacyjnie jest to jego najlepszy występ na Talizmanie. Być może jest to zasługą dobrze wykonanego podkładu, który daje możliwość celnego "strzelania" słowami. Spawnie w AutoWarGrafiii wykonał swoją zwrotkę także Kamil, przez co wspomniany kawałek można uznać za przyzwoity utwór o hip-hopowym charakterze.

Talizman 3,5/5
Przedostania kompozycja na płycie to dobrze znany wszystkim tytułowy Talizman. Trzeba przyznać, że utwór odznacza się chwytliwym refrenem, który zresztą zdążył już swego czasu podbić rozgłośnie radiowe. Solidnie wykonany i wyprodukowany numer, który nadal jednak w pełni nie trafia w moje muzyczne preferencje.


Outro 3/5
Pozostało nam już tylko instrumentalne pożegnanie się z materiałem zawartym na najnowszej płycie wokalisty urodzonego w Brzegu. Usłyszymy tu lekko jazzową nutę, ale także wstawki kojarzone z reggae. Ostatni akcent wydawnictwa Talizman to niespiesznie rzucone dźwiękowe: -Do widzenia!

Podsumowanie: Talizman to na pewno obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników talentu Kamila Bednarka (bo przecież talentu temu piosenkarzowi odmówić nie można). Nowy materiał zdolnego wokalisty pokazuje, że nie boi się on eksperymentować, dobierając do swoich utworów nieco inne dźwięki i akcenty muzyczne. Część z nich jest dla mnie interesująca, część z pewnością zainteresuje innych słuchaczy. Na Talizmanie troszkę brakuje mi utworu na miarę Euforii czy kawałka Sailing, choć z czystym sumieniem mogę wyróżnić przynajmniej dwie kompozycje:  Nie obiecuję i Muzyka. Talizman z całą pewnością nie będzie dla mnie płytą roku, ale jeśli macie czas, warto zapoznać się z trym wydawnictwem i wyrobić sobie o nim własne zdanie.

Ocena końcowa: 3,2/5

Poprzedni wpis na blogu: http://dzwiekiwneki.blogspot.com/2017/12/premiera-artur-rojek-dugosc-dzwieku.html

Na koniec tradycyjnie zachęcam do polubienia Dźwięków Wnęki na Facebooku. Dzięki temu nie ominą Cię muzyczne nowości i dźwiękowe inspiracje, a na mojej twarzy pojawi się uśmiech. :)

DŹWIĘKI WNĘKI - STRONA GŁÓWNA








sobota, 18 listopada 2017

Polskie premiery: Bednarek, Natalia Nykiel, Radio Bagdad, Tragarze, Ralph Kaminski

listopada 18, 2017 0
Premiera goni premierę... chciałoby się powiedzieć. Dziś na swoim blogu prezentuje solidny pakiet muzycznych nowości z kraju nad Wisłą. Jest w czym wybierać, bo rodzimi artyści są w ostatnim czasie wyjątkowo płodni.

1. Kamil Bednarek - Jak długo jeszcze
Tym razem Bednarek nie raczy nas wesoło pulsującymi rytmami rodem z Jamajki. Jak długo jeszcze to wyważona piosenka stworzona wokół osobistego tekstu. Klimat buduje w niej skromne połączenie fortepianu i głosu urodzonego w Brzegu artysty. Co ciekawe, w teledysku do utworu możemy zobaczyć Natalię Schroeder. Osobiście kompozycja mnie nie zachwyca, ale może na Was zrobi wrażenie.



2. Natalia Nykiel - Pokój 5 (Red Bull Stripped Session)
Królowa polskiego electropopu niestrudzenie promuje swoją drugą płytę pt. Discordia. Wczoraj na oficjalnym kanale artystki na YouTube pojawiły się cztery nagrania z jej występu w ramach Red Bull Stripped Session. Wśród nich przepełniony emocjami Pokój 5. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z najnowszym albumem Natalii, koniecznie musicie to zrobić.

Poniżej link do mojej recenzji płyty Discordia:
https://dzwiekiwneki.blogspot.com/2017/10/recenzja-natalia-nykiel-discordia.html



3. Radio Bagdad - Włącz mnie

Grupa Radio Bagdad zdecydowała się przedstawić fanom teledysk do utworu Włącz mnie. Piosenka pochodzi z albumu Retransmisje, wydanego w zeszłym roku, podsumowującego dotychczasową działalność muzyków z Gdańska. Trzeba przyznać, że pomysł na wideoklip chłopaki mieli dość osobliwy.



4. Tragarze feat. Bonson, Dominika Barabas - Paranoje

Tragarze to stosunkowo nowy twór na polskiej scenie muzycznej, składający się jednak niczym puzzle z oryginalnych elementów (w tym wypadku osobowości). Przemysław, Pelo, Chillu (dawniej Raggafaya) i DJ Twister połączyli siły, dźwięki i gatunki, tworząc debiutancką płytę, która pojawiła na rynku przed kilkoma dniami. Oto jej mały fragment, w którym zespół wspomagają Bonson i Dominika Barabas.



5. Ralph Kaminski - Morze (teledysk)
Ralph Kaminski - przez wielu uznawany za jednego z najlepszych debiutantów płytowych zeszłego roku ukazał światu  teledysk do piosenki Morze. Sam utwór, jak i niezwykle klimatyczny wideoklip są warte waszej uwagi.




Zachęcam do polubienia Dźwięków Wnęki na Facebooku. Dzięki temu nie ominą Cię muzyczne nowości i interesujące inspiracje, a na mojej twarzy pojawi się uśmiech. :)


DŹWIĘKI WNĘKI - STRONA GŁÓWNA